Telefonisch bereikbaar (lokaal tarief) van ma t/m vrij van 10:00 uur tot 22:00 uur en op zaterdag van 10:00 uur tot 17:00 uur
Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.
Iedere dag genieten van het uitzicht over de IJssel, de jachthaven, het schilderachtige IJsselmuiden en het Keizerskwartier… dit appartement heeft het allemaal. Let op! Vraagprijs is bieden vanaf € 180.000
Woonoppervlakte: 50 m2, Inhoud: 174 m3, Aantal kamers: 3, Aantal slaapkamers: 1
IJsselkade 82-03 Kampen
Iedere dag genieten van het uitzicht over de IJssel, de jachthaven, het schilderachtige IJsselmuiden en het Keizerskwartier… dit appartement heeft het allemaal. Op de bovenste twee verdiepingen van een kleinschalig appartementengebouw kun jij de nieuwe bewoner worden van dit mooie appartement met twee balkons, veel lichtinval en een mooie verdeling tussen de woonverdieping (tweede etage) en de slaapverdieping (derde etage).
Via het Achterom en de Oudestraat loop je zo het centrum in. Winkelen, lunchen, een avondje uit en cultuur zijn binnen handbereik. Iets verder op de IJsselkade zijn de bushaltes die zorgen voor een snelle verbinding met de treinstations Kampen en Kampen Zuid. Van hieruit zijn Zwolle, Lelystad en zelfs Amsterdam Centraal rechtstreeks bereikbaar. Via de diverse N-wegen rondom Kampen zijn de A6, A28 en de A50 bereikbaar; het maakt Kampen goed bereikbaar en tegelijk geniet je hier volop van het water en de natuur.
Indeling:
Appartementengebouw:
Via de gezamenlijke entree is de trapopgang naar het appartement te bereiken. Op de begane grond heb je de beschikking over een eigen berging.
Tweede verdieping:
Via het gesloten portiek heb je toegang tot dit leuke appartement. Rechts in de hal is de toiletruimte met fonteintje; links zijn de meterkast, de trap naar de derde verdieping en de deur naar het balkon aan de achterzijde. De mooie pvc-vloer ligt in nagenoeg het hele appartement en zorgt ervoor dat je hier zonder noodzakelijke verbouwing kunt gaan wonen.
Vanuit de hal loop je de woonkamer met halfopen keuken in, een gezellige leefruimte met veel lichtinval dankzij de ramen aan de voor- en achterzijde. Vanuit de keuken kijk je uit over het karakteristieke Keizerskwartier en vanuit de woonkamer over de IJssel. In de woonkamer is plek genoeg voor een zit- en eethoek en de keuken is voorzien van een granieten werkblad en alle benodigde inbouwapparatuur: een gaskookplaat met afzuigkap, een koelkast, combimagnetron en een vaatwasser.
Derde verdieping:
Nog een verdieping hoger is de slaapverdieping. Vanaf de overloop heb je toegang tot de slaapkamer, badkamer en de wasruimte. De slaapkamer is ruim van formaat, heeft een vaste (garderobe)kast en heeft veel sfeer dankzij de schuine dakvlakken. Vanuit de slaapkamer stap je zo het tweede balkon op; inclusief onbetaalbaar uitzicht. De badkamer is ingedeeld met een douche met thermostaatkraan en een wastafel. Voor de wasmachine en droger is een aparte ruimte beschikbaar.
Exterieur:
Dit appartement heeft twee balkons, één aan de noordoostzijde en één aan de zuidwestzijde. Zo kun je kiezen tussen zon of schaduw en kun je jouw uitzicht kiezen; het karakter van het Keizerskwartier of het weidse uitzicht over de IJssel met de jachthaven en IJsselmuiden als achtergronddecor
Overdracht | |
Vraagprijs | €180.000 |
Status | Verkocht |
Aanvaarding | In overleg |
Bouw | |
Soort woonhuis | Appartement |
Soort bouw | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1980 |
Soort dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
Oppervlakten en inhoud | |
Gebruikersoppervlakten | 59 m2 |
Wonen | 50 m2 |
Gebouwgebonden buitenruimte | 4 m2 |
Externe buitenruimte | 5 m2 |
Perceel | 0 m2 (0 hectare, 0 are, 0 centiare) |
Inhoud | 130 m3 |
Indeling | |
Aantal kamers | 3 kamers (1 slaapkamers) |
Aantal badkamers | 1 badkamer en 1 apart toilet |
Badkamervoorzieningen | |
Aantal woonlagen | 2 |
Voorzieningen |
Energie | |
Voorlopig energielabel | B |
Isolatie | Dakisolatie, vloerisolatie en dubbel glas |
Verwarming | Cv-ketel |
Warm water | Cv-ketel |
Cv-ketel | Gasgestookte HR combiketel uit 2002, eigendom |
Buitenruimte | |
Ligging | Deze woning is gelegen in het centrum van Kampen met direct uitzicht op de prachtige IJssel. |
Tuin | Geen tuin |
Balkon/dakterras | 1e verdieping balkon 2e verdieping dakterras |
Parkeren | |
Parkeren | Openbare parkeergelegenheid, vergunning |
Berging | |
Soort berging | Inpandige stenen berging |
Oppervlakte | 5m2 |
Voorzieningen | Elektra |
Isolatie | niet geïsoleerd |
Deze woning is gelegen in het centrum van Kampen met direct uitzicht op de prachtige IJssel. In de direct omgeving zijn voorzieningen zoals scholen, winkels en restaurants en openbaar vervoer. De parkeergelegenheid is openbaar of met vergunning.